Kariyer

VENTAS, kurulduğu günden bu yana kazandığı hızlı ve istikrarlı büyüme çizgisini, çalışanlarının özverili çalışma ve çok yönlü destekleri ile elde etmiştir. Bu nedenle VENTAS, insan kaynaklarına yatırım yapmayı kendisine ilke edinmiş ve bu ilke uyarınca şirket politikalarına yön vermektedir. Sürekli değişen ve her geçen gün daha da rekabetçi hale gelen pazar koşullarında, sürdürülebilir başarının, çalışanlarının sürekli gelişim, değişim ve eğitim içerisinde olması ile mümkün olduğunun bilinciyle, çalışanlarının kariyer gelişimlerini planlı şekilde takip etmektedir

Uzun yıllar mutlu bir şekilde çalışmak istenilecek çalışma ortamını yaratmayı hedefleyen VENTAS, çalışanlarına hissettirdiği birlik ve aile olma duygusu ile, gerek profesyonel, gerekse de sosyal yaşamlarında çalışanlarının kişisel gelişimleri için her türlü desteği sağlamaktadır.

VENTAS insan kaynakları ilkeleri arasında en önde ortak şirket değerlerine bağlılık gelir ki, bu değerler, müşteri odaklılık, güvenirlilik, yenilikçilik, liderlik ve takım ruhudur. VENTAS çalışanlarına, fırsat eşitliği, katılımcılık, şeffaflık, rekabetçilik, dürüstlük, iş ahlakı ve güven ilkeleri ışığında bir ortam sunarken, gerek çalışanların kendi arasında gerekse de çalısanlarının şirkete karşı aynı ilkelerde bağlı olarak davranmasını bekler.

VENTAS, pazar lideri olma hedefinin ancak ve ancak çalışanları ile birlikte gelişerek ve büyüyerek mümkün olduğunun farkındalığıyla, insana yatırım yapmaya devam edecektir.

Siz de VENTAS ailesine katılmak isterseniz, özgeçmişinizin bir örneğini kariyer@ventas.com.tr adresine gönderebilirsiniz.